Uztura speciāliste

Elīna Petrinčika

uztura speciālista konsultācija

KAM NEPIECIEŠAMA UZTURA ​SPECIĀLISTA KONSULTĀCIJA?

Vismaz vienreiz gadā uztura speciālista konsultācija ir nepieciešama ikvienam, tas palīdzētu ​saprast kāds uzturs ir vispiemērotākais šajā dzīves posmā un laicīgi konstatētu vielmaiņas ​izmaiņas. Kā arī tādēļ, ka mēs vienmēr varam justies labāk un ticiet man, ir daudz vieglāk, ja ​neesam jau izdarījuši kādu skādi veselībai un darbojamies preventīvi. Iedomājies automašīnām ​katru gadu jādodas uz tehnisko apskati, līdzīgi arī ar uzturu, tas ko mēs liekam sev iekšā nosaka ​to, kā un cik ilgi mēs kvalitatīvi varēsim dzīvot. Tomēr īpaši nozīmīga konsultācija nepieciešama ​gadījumos, kad organisms vairs pilnvērtīgi nefunkcionē, parādījušās kādas veselības problēmas. ​Lielākā daļa procesu organismā ir atgriezeniski, ja tos laicīgi konstatē.


Pirmkārt uztura speciālists izvērtēs tavu šī brīža uztura paradumus, noteiks deficītus vai ​produktus, kas var kavēt Tavu veselības mērķu sasniegšanu. Dažkaŗt ir nepieciešamas pavisam ​nelielas izmaiņas. Uztura speciālists izstrādās individuāli tieši Tev piemērotu uztura terapijas un ​dzīvesveida plānu un slimības izraisītus deficītu mazināšanu.


KO TU IEGŪSI NO UZTURA SPECIĀLISTA ​KONSULTĀCIJAS?

 • Uztura speciālists Tev ieteiks kā atbilstoši ​Tavam dzīvesveidam, veselībai, fiziskajai ​aktivitātei stiprināt un uzlabot veselību, ​lai Tu spētu vieglāk paveikt ikdienas ​aktivitātes.
 • Analizēs Tavu ēdienkarti, nosakot kļūdas ​tajā, veicot ieteikumus atbilstoši Tavam ​dzīves veidam, finansiālajam stāvoklim.
 • Ievācot medicīnisko vēsturi noteiks ​kādas asins analīzes vēl būtu ​nepieciešams veikt.
 • Uzklausīs Tavas vēlmes, atbildēs uz ​Taviem jautājumiem un palīdzēs uzstādīt ​mērķi sniedzot rekomendācijas kā to ​sasniegt.
 • Sniegs individuālas rekomendācijas atbilstoši ​Tavam veselības stāvoklim, idejas ar ātri ​pagatavojamām maltītēm, uzzināsi par ​veselīga uztura pamatprincipiem, to kam ​pievērst uzmanību produktu marķējumos u.c. ​ieteikumus.
 • Ja būs nepieciešams ieteiks kādus uztura ​bagātinātājus lietot.
 • Pēc konsultācijas sniegs arī rakstiskas ​rekomendācijas, lai vari lēnām pārlasīt ​jauniegūto informāciju.

PAKALPOJUMI

Uztura speciālista pirmreizēja konsultācija (ONLINE)

Konsultācijas laikā (45-60min) veikšu Tava uztura analīzi, ieteikšu, kā to uzlabot, atbildēšu uz ​Taviem jautājumiem. Pēc konsultācijas 3-5 darba dienu laikā Tu e-pastā saņemsi apkopojumu - ​individualizētu rekomendāciju sarakstu, konkrētus uzdevumus, kuros ietilpst iesakāmo ​produktu piemēri, maltīšu iedvesmas, iespējamie uztura bagātinātāji. Kā arī uzstādīti mērķi, lai ​sasniegtu vēlamo rezultātu. Cena: 60.00 €

Cena klātienes konsultācijai ar Bioimpedanci (Tresure Beauty telpās, Melnsila iela 13)​ 65.00 €

Uztura speciālista atkārtota konsultācija (ONLINE)

Konsultācijas laikā skaidrots asins analīzes, veikta dziļāka problēmas izpēte. Analizēts jau ​veiktās izmaiņas, to, kas sagādājis grūtības, sniegti padomi ar produktu izvēlēm, recepšu ​idejām. Cena: 50.00 €
Uztura speciālista 3 konsultāciju abonements (ONLINE)

Lai sasniegtu rezultātu nepieciešamas vismaz 3 konsultācijas. Konsultāciju abonements ​dāvānā sniedz produktu sarakstu ar to, kur produktus pirkt produktus izdevīgāk un kādus ​izvēlēties. Cena: 140.00 € Apmaksa pilnā apmērā.
Individuāli izstrādāts ēdienkartes plāns

Papildus veselības stāvoklim izstrādātas rekomendācijas, precīzs ēdienkartes aprēķins, ​atbilstoši pacienta vajadzībām, ēdienkartes plāns 30 dienām. Šādā veidā sastādīts uztura plāns ​sniedz visefektīvākos rezultātus, jo ir pielāgots katram individuāli un krasi neierobežo cilvēka ​ikdienu. Vienkāršas receptes, saraksts ar produktiem, “virtuves palīgiem”, ko iegādāties veikalā, ​risinājums pacienta veselības stāvoklim, mērķiem un vēlmēm. Nevajadzēs skaitīt kalorijas, tikai ​zināt produkta svaru. Īpaši noderīga: ja ir alerģija, nepanesības, tiek uzsākta jauna diēta, grūti ​zaudēt svaru. Cena: 80.00 €


Standartizēts ēdienkartes plāns

Papildus veselības stāvoklim izstrādātas rekomendācijas, atbilstošam kaloriju plānam, ​ēdienkartes plāns 30 dienām. Vienkāršas receptes, saraksts ar produktiem, “virtuves palīgiem”, ​ko iegādāties veikalā, risinājums pacienta veselības stāvoklim, mērķiem un vēlmēm. ​Nevajadzēs skaitīt kalorijas, tikai zināt produkta svaru. Īpaši noderīga: ja ir alerģija, nepanesības, ​tiek uzsākta jauna diēta, grūti zaudēt svaru. Ēdienkarte ir lielisks papildinājums konsultācijai. ​Cena: 50.00 €Bioimpedances analīze: (klātienē)

Mūsdienīgs, neinvazīvs, ātrs un ļoti efektīvs veids, kā noteikt ķermeņa ​sastāvu: muskuļaudu, tauku, kaulu un ūdens procentuālo daudzumu, ​tūsku, osteoporozes risku, ķermeņa masas indeksu un bioloģisko ​vecumu, kā arī – vielmaiņas ātrumu.

Metode ir pieprasīta, lai noteiktu sporta treniņu efektivitāti, ļauj novērtēt ​muskuļu spēku un izturību. Palīdz noteikt, vai ir nepieciešama ​olbaltumvielu un mikroelementu papildināšana.

Tiek veikta ar augstas precizitātes medicīniskajiem svariem Tanita ​MC780

Izmantojot bioelektrisko pilnas pretestības metodi, tā ilgst vien 10 -15 ​sekundes, nejūtot diskomfortu, un to iespējams veikt neierobežotā ​daudzumā (ja nav kontrindikāciju).


Bioimpedances mērījumi ieteicami, ja:

- Plānojat uzsākt jaunu diētu;

- Plānojat kardināli mainīt uzturu;

- Vēlaties uzlabot veselību

- Vēlaties pievērsties nopietnām sportiskām aktivitātēm.

- Tiks izsniegts izraksts ar veiktajiem rezultātiem.

- Mērījumu dienā nevajadzētu būt fiziskai slodzei, alkohola lietošanai, ​diurētisko līdzekļu un hormonālo zāļu lietošanai. Intervāls pēc ēšanas ir ​2-3 stundas.

Nav ieteicams veikt:, ja

- Ja jums ir kardiostimulators;

- Grūtniecība (nekaitē, bet mērījumi ir neprecīzi);

- Paaugstināta ķermeņa temperatūra.
Bioimpedances analīze


VESELĪBAS PAMATRĀDĪTĀJI, KURUS MĒRA TANITA MC780

 • Jūsu veselības stāvoklim ideālo ķermeņa svaru.
 • Metabolisma līmeni un ieteicamo diennakts kaloriju skaitu.
 • Tauku daudzumu kilogramos un procentos, to izkārtojumu organismā, vai tas nav ap orgāniem
 • Muskuļaudu un tauku procentuālo daudzumu.
 • Ārpus šūnām esošā šķidruma (asinis, limfa), šūnu iekšējā šķidruma un organismam piesaistītā šķidruma ​(tūskās) daudzumu. Tādā veidā var noteikt ķermeņa svaru bez ūdens, konstatēt tūskas, uzlabot svara ​zaudēšanas novērtēšanu un diagnosticēt atūdeņošanos.
 • Kaulu veselību, osteoporozes risku;
 • Novērtē muskuļu spēku un izturību
 • Palīdz noteikt, vai ir nepieciešama olbaltumvielu un mikroelementu papildināšana.
 • Segmentāra muskuļu analīze (rokas, kājas, rumpis), kas palīdz noteikt konkrētu fizioterapijas ārstēšanas ​veidu, ja tāds nepieciešams.


Konsultācija noris tikai klātienē par sīkāku informāciju rakstīt uz e-pastu elina@uzturaspecialiste.lvkur pieņemu klientus klātienē?

Dinsbergas klīnikā

Skanstes iela 52, Rīga

location icon

Tresor Beauty

Melnsila iela 13, Rīga

location icon

Northway klīnikā

Apuzes iela 14, Rīga.

location icon

Ilūkstē, KC telpās, reizi mēnesī

Brīvības iela 12, Ilūkste.

location icon

Mani projekti

Lecture Conference Outline Icon

Vairāk nekā 40 lekcijas

un meistarklases par

veselīgu uzturu dažāda

vecuma iedzīvotājiem.

Vegetable icon. Linear icon.

Veselīga uztura

meistarklases.

Training

Lekcijas par veselīga ​uztura pamatprincipiem, ​aptaukošanās riskiem, ​sievietes veselību u.c. ​tēmām.

Uztura lekcijas
Uztura nodarbības bērniem
uztura speciāliste Elīna Petrinčika
uzturaspecialiste.lv
Elīna Petrinčika Uztura speciāliste

Apskaties kā man iet soc.tīklos & pieseko!

Sazinies ar ​mani

Ārstniecības personas identifikators: 98270069755

elina@uzturaspecialiste.lv

+371 29837858

Simple Facebook Icon
Instagram Outline Logo

Uztura speciāliste

Elīna Petrinčika