Elīna Petrinčika

Esi ar veselīgu uzturu uz ​Tu, jo veselība ir modē.


Es palīdzēšu sakārtot Tavu šķīvi, lai turpmāk ​ēdiens nevalda pār Tevi, bet Tu izdari izvēli.

Blue White Blur Rectangle Illustration
Light Weight Sleek Arrow

Sveiciens!

TE ELĪNA

Esmu uztura speciāliste. Savu bakalaura grādu ieguvu ​Rīgas Stradiņa universitātē, programmā uzturs.


Uzskatu, ka mūsu šīs dienas darbības nosaka to, kur būsim ​un kādi būsim pēc gada, pieciem vai 10 gadiem. Līdzvērtīgi ​ir ar uztura paradumiem, lai gan ir grūti ticēt tam, ko ​neredzi uzreiz, tomēr tas noteiks to, kāda būs mūsu ​veselība, enerģijas līmenis un darba spējas.

Mans mērķis ir palīdzēt cilvēkiem dzīvot veselīgāk, sakārtot ​ēšanas paradumus, sasniegt katra individuālo mērķi, un ​veidot labas attiecības ar ēdienu, un likt saprast, to, cik ​svarīgs ir veselīgs uzturs, un būt par 1% labākiem nekā ​vakar savās uztura izvēlēs.


Mans stāsts

Nereti liekas, ka slaidiem cilvēkiem nu nav nekādas problēmas ar veselību, bet diemžēl tā nav ​patiesība, jo zemāks svars nenosaka veselīgumu. Agrāk arī šķita, ka mani neietekmē tas, ka regulāri ​neizguļos, ēdu pārtiku, kas atņem enerģiju, nevis to dod. Bet es vēlējos to mainīt.

Mana ceļa gājēji ir arī veselības problēmas un neskaitāmi neatbildēti jautājumi par savu veselību, ​bija grūdiens iet un atklāt to pašai. Tādēļ jautājumi, kas saistīti ar produktu sensitivitāti, produktu ​nepanesību ir man ārkārtīgi tuva tēma, kurā pilnveidojos un vēlos palīdzēt arī citiem. Iedziļinoties ​pētījumos, literatūrā es sakārtoju savu veselību, jo viss sākas zarnu traktā.


Mans novēlējums Tev

Dzīvei nav melnraksta, mēs dzīvojam te un tagad. Tikai Tu pats esi lielākais šķērslis uz saviem ​panākumiem, lai būtu enerģiskāks, dzīvotu ar pilnu jaudu. Ja vien Tu zinātu, cik daudz Tu esi ​spējīgs, ja katru dienu izdarītu izmaiņu par labu Tavai veselībai! Īstais laiks ir tagad! Tev nav jābūt ​perfektam, bet, ja Tu spētu būt labāks par 1% nekā vakar, Tu jau būtu ieguvējs!


Light Weight Sleek Arrow
Blue White Blur Rectangle Illustration

Izglītība & pieredze

IZGLĪTĪBA

- RSU profesionālais bakalaura grāds veselības aprūpē un uztura ​speciālista kvalifikācija, programma „Uzturs"


- Latvijas Diētas un Uztura Speciālistu Asociācijas (LDUSA) biedrs.


PIEREDZE

- Rakstu veselīga uztura blogu vientē Instagram, mani vari atrast: ​@uzturaspecialiste

- Vadu nodarbības un meistarklases bērniem jauniešiem, pieaugušajiem ​par veselīgu uzturu, to kā gatavot veselīgāk. Esmu novadījusi jau 40 ​nodarbības.

- Konsultēju pieaugušos individuāli un ģimenes par uzturu.

Sazinies ar ​mani

Ārstniecības personas identifikators: 98270069755

elina@uzturaspecialiste.lv

+371 29837858

Simple Facebook Icon
Instagram Outline Logo

Uztura speciāliste

Elīna Petrinčika